A- | A | A+ 

REKLAMA

Artykuły

III edycja wrzesińskiego projektu MOJA METAMORFOZA

III edycja wrzesińskiego projektu MOJA METAMORFOZA

mojametamorfoza Września365 Września

Imprezy
III edycja wrzesińskiego projektu MOJA METAMORFOZA, którego Organizatorami są Agnieszka Witucka i Olga Szymańska już trwa i nabiera tempa.W tym roku wpłynęło prawie 70 zgłoszeń od osób chcących zmienić swoje życie i przejść METAMORFOZĘ, co po raz kolejny postawiło duże wyzwanie przed Organizatorami – musieli wybrać kandydatów na casting.

W piątek 29 stycznia br. zakończył się już ten etap III edycji projektu Moja Metamorfoza we Wrześni. Cały dzień Partnerzy i Organizatorzy rozmawiali z 12 zaproszonymi kandydatami, spośród których trzeba było wyłonić finałową 2. Po bardzo długich dyskusjach i nieprzespanych nocach w tym roku postawiono na 2 osoby.

Finalistami III edycji projektu MOJA METAMORFOZA 2016 we Wrześni zostali:

Marta Dutkiewicz i Robert Poliwczak

 

 

Finalistom bardzo gratulujemy i zapewniamy, że najbliższe 4 miesiące spędzą na bardzo intensywnej pracy nad sobą i współpracy z każdym Partnerem tej edycji. A są nimi:

- KLINIKA DIETETYKA Gabinet dietetyki&coachingu

- OLGA SZYMAŃSKA - trener biznesu i rozwoju osobistego

- IGNASIAK SPORT Centrum Sportowe

- YASUMI – Instytut zdrowia i urody

- Park Wodny AQUALIFE

oraz

- FOODBOX catering dietetyczny Hotelu Kosmowski

- VIDEOMIXA

Po raz pierwszy wielką niespodzianką i atrakcją dodatkową jest tygodniowy (8 dni , 7 noclegów) pobyt w apartamentowcu BLUE MARINE Mielno dla jednego Finalisty (wraz z osobą towarzyszącą), który swoją metamorfozą zaskoczy nie tylko samego siebie, ale także Partnerów Projektu, Organizatorów, Sympatyków i wszystkich Obserwujących i kibicujących ich poczynaniom, staraniom i wyzwaniom.

Wzorem lat ubiegłych Partnerzy przyznali także dodatkowo wyróżnienia! Osoby, dla których zostaną one przekazane oraz co przekazali Partnerzy przedstawimy już wkrótce!

Dodatkowa niespodzianka jest też przygotowana dla tych, którzy przez ostatnich kilka dni bardzo kibicowali naszym kandydatom:) i wspierali ich na profilu FB projektu. Każdy, kto wytypował finalistę tej edycji zgodnie z wyborem Organizatorów otrzyma specjalne zaproszenie na GALĘ FINAŁOWĄ, która odbędzie się 9 czerwca br.!!! Warunkiem jest skontaktowanie się z Organizatorami poprzez wiadomość na facebook-u w ciągu najbliższego tygodnia.

Organizatorzy przygotowali w tej edycji naprawdę mnóstwo nowości i niespodzianek – ale o tym będą informować na bieżąco na swoim profilu facebook, swojej stronie internetowej oraz na łamach wszystkich lokalnych mediów, które wspierają projekt i towarzyszą mu od samego początku jako Patron Medialny.

Projekt został objęty patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Września

Patroni medialni:
- nowawrzesnia.pl
- Wiadomości Wrzesińskie
- wrzesnia365.pl
- Radio Września

GRATULUJEMY FINALISTOM III edycji MOJA METAMORFOZA!


 

Powrót do listy

Kalendarz kulturalny

WrześniaTV

grand prix polski dance Września, 2016, turniej, WOK, Hedrych.pl

Reklama

Kino Trójka

kino trójka
RepertuarCeny biletów
 • Koko smoko

  Koko smoko

  Gru zostaje zatrudniony przez tajną organizację, aby powstrzymać złą Scarlet Overkill, która u boku męża, wynalazcy Herba, planuje przejąć władzę nad światemMały Kokos planuje odnaleźć skradzioną we wsi cenną trawę ognistą i udowodnić rodzinie, że można na nim polegać.
  Daty wyświetlania:
  04.08 Wtorek 14:30
  05.08 Środa 14:30
  06.08 Czwartek 14:30
 • Ant-Man

  Ant-Man

  Oszust Scott Lang, wyposażony w kombinezon pozwalający na zmniejszanie się, pomaga swojemu mentorowi, Hankowi, zaplanować i wykonać skok, od którego zależą losy świata.
  Daty wyświetlania:
  04.08 Wtorek 16:15, 18:30
  05.08 Środa 16:15, 18:30
  06.08 Czwartek 16:15, 18:30
 • Magic Mike XXL

  Magic Mike XXL

  Gotowi zakończyć karierę członkowie Kings of Tampa postanawiają dać z wielkim rozmachem ostatni występ.
  Daty wyświetlania:
  04.08 Wtorek 20:45
  05.08 Środa 20:45
  06.08 Czwartek 20:45
Data3D normalny3D ulgowy2D normalny2D ulgowy3D grupowy*2D grupowy*
pt/sob/niedz20 zł18 zł16 zł14 zł14 zł10 zł
pon-czw18 zł16 zł14 zł12 zł14 zł10 zł
Cena zakupu okularów 3D: jednorazowego użytku - 4 zł

* bilety grupowe - od 15 osób

Reklama

Września365 na Facebook'u

Za treść postów, komentarzy oraz zdjęć administracja nie odpowiada. W przypadku naruszenia prawa, wszelkie zgromadzone dane o osobie łamiącej prawo, zostaną przekazane odpowiednim organom. Kopiowanie elementów graficznych oraz treści bez zgody autora zabronione.