A- | A | A+ 

  • a8a3ca8326308c4160d233f1c9cc9096
  • ed1e9b199cca705bc18d752ca6ac72a2
REKLAMA
  • 243e94e3097622ee1cf57d0c48781c6c
  • f2ac9bd1a6f8757d9bb60ef33e50a1f4
  • 536ce35ee4c32bad0f74bb2a759bca9d

Artykuły

talenty 2016, WOK, Września

fot. www.wrzesnia.pl

Utalentowani

Przegląd Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Miasta i Gminy Września Burmistrz Wrześni 2016 WOK Talenty UMIG Września Września

Konkursy




Prezentujemy listę wyróżnionych i nagrodzonych w tegorocznym Przeglądzie Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Miasta i Gminy Września "Talenty" 2016.

KATEGORIA PLASTYKA

Przedszkola
3 OSKAR PAWLAK – Przedszkole nr 6 „Pszczółka Maja”
2 PATRYCJA MACHOWSKA – Niepubliczne Przedszkole „Bajka”
1 JULIA MIKOŁAJEWSKA – Niepubliczne Przedszkole „Grzybek” w Kleparzu

Klasy I-III
Wyróżnienie – AMELIA KAJEWSKA – SSP nr 1
3 JOANNA BĄCZKIEWICZ – SSP w Kaczanowie
2 FRANCISZEK ANTKOWIAK -SSP w Kaczanowie
1 AGATA JESS – SSP nr 6

Klasy IV-VI
3 RAFAŁ MALINOWSKI – SSP nr 6
2 MARIA PAWLAK -SSP nr 3
1 ZUZANNA MIKOŁAJCZAK – SSP w Chwalibogowie

GIMNAZJUM
Wyróżnienie: ZUZANNA SIERADZKA – Gimnazjum nr 2
3 GABRIELA KOWACKA – Gimnazjum nr 1
2 DOMINIKA MARASZKIEWICZ – Gimnazjum nr 1
1 KACPER STRZYŻEWSKI – Gimnazjum nr 2

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
3 KACPER SZTERNEL – Zespół Szkół Politechnicznych
2 JAKUB KOSIŃSKI – Zespół Szkół Politechnicznych
1 KATARZYNA BOSACKA – Zespół Szkół Politechnicznych

KATEGORIA FOTOGRAFIA

Przedszkola
1. BARTOSZ WOLNICKI – Niepubliczne Przedszkole „Bajka'

Klasy I-III
1. ROLAND KOZŁOWSKI – SSP nr 1 we Wrześni

Klasy IV-VI
3 JAKUB MAJCHRZYCKI – Społeczna Szkoła Podstawowa w Grzybowie
2 ADAM SKIBIŃSKI – SSP nr 2 we Wrześni
1 DOMINIKA KRUPA – Szkoła Podstawowa w Nowym Folwarku

Gimnazja
3 ZUZANNA WRZESZCZ – Zespół Szkół Społecznych w Grzybowie
2 IWONA NIEDZIELA – Zespół Szkół Społecznych w Grzybowie
1 FAUSTYNA ŚLUGAJ - Zespół Szkół Społecznych w Grzybowie
Szkoły ponadgimnazjalne
3 AGNIESZKA KNOCIŃSKA – ZSTiO
2 MARIANNA CZAJA – LO H. Sienkiewicza
1 MARTYNA KACZMAREK – ZSTiO

KATEGORIA LITERACKA

Klasy I-III
Wyróżnienie: ZUZANNA KAPCIAK – SSP nr 3
3 JAKUB PAWLAK – SSP nr 3
2 KAROLINA WOŹNIAK – SSP nr 3
1 MONIKA PERLIKOWSKA – SSP nr 3

Klasy IV-VI
-
Gimnazja
3 SZYMON MROWIŃSKI – Gimnazjum nr 1
2 MARIA BOROWCZYK – Gimnazjum nr 2
1 DAMIAN BŁASZKA – Gimnazjum nr 2

Szkoły ponadgimnazjalne

3 RAFAŁ PEDRYCZ – LO H. Sienkiewicza
2 MARTYNA KACZMAREK – ZSTiO
1 MARIANNA CZAJA – LO H. Sienkiewicza

KATEGORIA WYDAWNICZA

Wyróżnienie: gazetka szkolna „Jedynka” - SSP nr 1
3 -
2 Pismo szkolne „Qjonek” - Społeczne Gimnazjum w Grzybowie
1 Gazetka szkolna „Co w szkole piszczy” - Szkoła Podstawowa w Kaczanowie

KATEGORIA MAŁE FORMY TEATRALNE

Przedszkola
3 Niepubliczne Przedszkole „Grzybek” z Sokołowa
2 Niepubliczne Przedszkole 'Chatka Misia Uszatka”
1 Niepubliczne Przedszkole „Miś Uszatek”

Klasy I-III
3 -
2 Uczniowie klasy 3 B z SSP nr 2
1 Uczniowie klas pierwszych z Zespołu Szkół w Otocznej

Klasy IV-VI
3 -
2 Szkolna Grupa Teatralna MIMOZA – Szkoła Podstawowa w Kaczanowie
1 Jakub Majchrzycki i Hubert Kaźmierczak – Społeczna Szkoła Podstawowa w Grzybowie

Gimnazjum
-

Szkoły ponadgimnazjalne
Wyróżnienie: „Les Marionetles” - Gimnazjum nr 1

KATEGORIA RECYTACJA

Przedszkola
3 Julia Radziejewska – Przedszkole Niepubliczne „Tęczowa Chatka”
3 Klara Matuszczak – Przedszkole nr 6 „Pszczółka Maja”
2 Nina Cebularz – Przedszkole Niepubliczne „Chatka Misia Uszatka”
2 Gabriela Kucia – Przedszkole Niepubliczne 'Tęczowa Chatka”
1 Zuzanna Waszczuk – Przedszkole Niepubliczne „Tęczowa Chatka”

Klasy I-III
Wyróżnienie: Zofia Czekała – SSP nr 1
Rozalia Itczak – SSP nr 1
3 Kacper Ksianszkiewicz – SSP nr 2
2 Zofia Sobkowiak – SSP w Kaczanowie
1 Wiktoria Walerowicz – SSP nr 6

Klasy IV-VI
3 Amanda Osiewicz – ZS w Nowym Folwarku
3 Julia Jaros – SSP nr 6
2 Kornelia Gawarecka – SSP nr 6
1 Amelia Antkowiak – Szkoła Podstawowa w Kaczanowie

Gimnazja
3 Zuzanna Majorek – ZS w Nowym Folwarku
3 Julia Nowakowska – ZS w Nowym Folwarku

Szkoły ponadgimnazjalne
2 Weronika Gościej – ZSTiO
1 Wiktoria Walkowiak - ZSP

KATEGORIA MUZYKA WOKALNA

Przedszkola
Wyróżnienie: MATEUSZ BANAŚ – Przedszkole nr 6 „Pszczółka Maja”
3 OLIWIA KACZMAREK – Przedszkole Niepubliczne „Tęczowa Chatka”
2 ZOFIA GŁOWACKA, HELENA KOSMALA, EMILIA WALCZAK – przedszkole Niepubliczne „Polne Kwiatki”
1 JULIA STEMPNIEWICZ – SSP nr 3

Klasy I-III
Wyróżnienie: JULIUSZ KUBICKI – SSP nr 6
GABRYSIA KACZAMAREK – SSP nr 1
3 WIKTORIA MIKOŁAJCZYK – ZS w Otocznej
2 ZOFIA WYGLĄDACZ – SSP nr 2
1 MAKSYMILIAN WYSOCKI – ZS w Otocznej

Klasy IV-VI
3 Maja Kostuch – Szkoła Podstawowa w Kaczanowie
2 Olga Wojciechowska – Szkoła Podstawowa w Kaczanowie
1 Olga Łuczak – SSP nr 6
1 Karolina Kapsa – Zespół Szkół w Nowym Folwarku

Gimnazja
Wyróżnienie: Iga Iglewska – Gimnazjum nr 2
3 Mikołaj Milczarek – Studio Muzyki Szafa Gra
2 Michalina Chmiel – Gimnazjum w Marzeninie
1 Natalia Szczepańska – ZS w Nowym Folwarku

Szkoły ponadgimnazjalne
3 Marcelina Dopierała – LO H. Sienkiewicza
2 Sara Król - LO H. Sienkiewicza
1 Kacper Maj – ZSTiO

KATEGORIA MUZYKA INSTRUMENTALNA

Przedszkola
Wyróżnienie: MARYSIA BRZÓSTOWICZ – Szkoła YAMAHA
3 ANASTAZJA KOLECKA – Prywatne Ognisko Muzyczne
2 -
1 Klara Matuszczak – Szkoła YAMAHA

Klasy I-III
Wyróżnienie: Katarzyna Wikaryjczyk – Niepubliczna Szkoła Muzyczna I Stopnia
Amelia Radziałowska – SSP nr 2
Antonina Michalak – Prywatne Ognisko Muzyczne
3 Zuzanna Michalak – Szkoła YAMAHA
2 Zespół flażoletowy – SSP nr 2
1 Adam Szambelańczyk – szkoła YAMAHA

Klasy IV-VI
Wyróżnienie: Marceli Kozłowski – Prywatne Ognisko Muzyczne
Zespół fletowy – SSP nr 3
3 Janusz Witczak – Niepubliczna Szkoła I Stopnia
2 Olaf Łuczak – Studio Animacji Artystycznej Liliana Kucza
1 Maria Wróblewska – Szkoła YAMAHA

Gimnazja
Wyróżnienie; Martyna Kamińska – Gimnazjum nr 2
Julia Pawłowska – ZS w Nowym Folwarku
3 Michał Lipert – Prywatne Ognisko Muzyczne
2 Miłosz Stolarek – Muzyczna Agencja Artystyczna „Forte”
1 Maciej Serafiniak – szkoła YAMAHA

Szkoły ponadgimnazjalne
3 -
2 Eryk Til – szkoła YAMAHA
1 Wojciech Skorupski – ZSP

Kategoria TANIEC

Przedszkola
Wyróżnienie: Aqua house – Przedszkole Niepubliczne „Chatka Misia Uszatka”
3 Biedronki – Przedszkole Niepubliczne „Pszczółka Maja”
2 Zespół Grzybek – Przedszkole Niepubliczne Grzybek z Kleparza
1 Chilliderki – Przedszkole Niepubliczne „Tęczowa Chatka”

Klasy I-III
3 Klasa 3 B – SSP nr 2
2 Alchemia Rubiny – Alchemia
1 Wiktoria Kubiak i Anna Kamieniecka – Alchemia

Klasy IV-VI
3 SSP nr 3 zespół nr 2
2 SSP nr 3 zespół nr 1
1 Alchemia Tytani

Gimnazja
3 Alchemia Jazz
3 Antonina Wasielewska i Zofia Patelka – Gimnazjum nr 2
2 Anna Wardęska – Gimnazjum nr 2
1 Zespół taneczny z Gimnazjum nr 2

Szkoły ponadgimnazjalne
2 Monika Waleryszak - Zespół Szkół Zawodowych nr 2
1 Alchemia hip-hop

Powrót do listy

Kalendarz kulturalny

WrześniaTV

grand prix polski dance Września, 2016, turniej, WOK, Hedrych.pl

Reklama

  • 860bad0b74f24f978d43e3b8a51ee0fa
  • 2b57d729b0efe961acc5e29dbdfb4abf
  • 060a9528c8e9f78e493068a9036b0a37
  • a8d001f1bea01fda065d30453822a598

Kino Trójka

kino trójka
RepertuarCeny biletów
  • Koko smoko

    Koko smoko

    Gru zostaje zatrudniony przez tajną organizację, aby powstrzymać złą Scarlet Overkill, która u boku męża, wynalazcy Herba, planuje przejąć władzę nad światemMały Kokos planuje odnaleźć skradzioną we wsi cenną trawę ognistą i udowodnić rodzinie, że można na nim polegać.
    Daty wyświetlania:
    04.08 Wtorek 14:30
    05.08 Środa 14:30
    06.08 Czwartek 14:30
  • Ant-Man

    Ant-Man

    Oszust Scott Lang, wyposażony w kombinezon pozwalający na zmniejszanie się, pomaga swojemu mentorowi, Hankowi, zaplanować i wykonać skok, od którego zależą losy świata.
    Daty wyświetlania:
    04.08 Wtorek 16:15, 18:30
    05.08 Środa 16:15, 18:30
    06.08 Czwartek 16:15, 18:30
  • Magic Mike XXL

    Magic Mike XXL

    Gotowi zakończyć karierę członkowie Kings of Tampa postanawiają dać z wielkim rozmachem ostatni występ.
    Daty wyświetlania:
    04.08 Wtorek 20:45
    05.08 Środa 20:45
    06.08 Czwartek 20:45
Data3D normalny3D ulgowy2D normalny2D ulgowy3D grupowy*2D grupowy*
pt/sob/niedz20 zł18 zł16 zł14 zł14 zł10 zł
pon-czw18 zł16 zł14 zł12 zł14 zł10 zł
Cena zakupu okularów 3D: jednorazowego użytku - 4 zł

* bilety grupowe - od 15 osób

Reklama

Września365 na Facebook'u

Za treść postów, komentarzy oraz zdjęć administracja nie odpowiada. W przypadku naruszenia prawa, wszelkie zgromadzone dane o osobie łamiącej prawo, zostaną przekazane odpowiednim organom. Kopiowanie elementów graficznych oraz treści bez zgody autora zabronione.