A- | A | A+ 

  • ccaebb7fecdb28d9ba98be9f847683e8
  • a8a3ca8326308c4160d233f1c9cc9096
  • d42b12d1749b9060467d1055f113f59a
REKLAMA
  • f2ac9bd1a6f8757d9bb60ef33e50a1f4
  • 536ce35ee4c32bad0f74bb2a759bca9d

Artykuły

grand prix polski dance Września, 2016, turniej, WOK, Hedrych.pl

Roztańczona Września

Agencja Hedrych.pl 2016 turniej Grand Prix Polski Dance turniej tańca WOK Września

Konkursy




W sobotę, 10 grudnia odbyła się VIII edycja Grand Prix Polski Dance Września.

Jeden z największych w Polsce turniejów tanecznych tradycyjnie odbył się w hali sportowej przy Gimnazjum nr 2 we Wrześni.
Do uczestnictwa w Grand Prix Polski Dance Września 2016 r. zaprosili Agencja Artystyczno-Reklamowa Hedrych.pl oraz Wrzesiński Ośrodek Kultury.
W konkursie zespoły i soliści występowały w czterech kategoriach tanecznych: hip hop, disco dance, taniec współczesny oraz inne formy tańca nowoczesnego.
Organizatorzy odnotowali, że do Wrześni zawitało więcej ośrodków tanecznych niż w latach ubiegłych. Tancerze przybyli z blisko 50 ośrodków tanecznych z różnych miast Polski, m. in. ze Szczecina, Wrocławia, Bydgoszczy, Poznania, Zduńskiej Woli, Lubonia, Konina, Chojnowa, Gniezna, Złotoryi, Gostynia, Środy Wielkopolskiej czy Kościana. Nie zabrakło także reprezentantów Wrześni.
Turniej po raz kolejny okazał się niesamowitym widowiskiem. Hala dosłownie pękała w szwach od lilości tancerzy oraz publiczności.
Poniżej prezentujemy wyniki w poszczególnych kategoriach:

Disco Dance solo 9-11
1. Oskar Sajko, Szczecin
2. Victoria Kopcza, Akademia Tańca Bezuma Luboń
3. Aleksandra Piątek, New Dance School Luboń

Disco Dance solo 12-15
1. Wiktoria Polasik, Szkoła Tańca Dance Crew Bydgoszcz
2. Jagoda Piotrowska, Szkoła Tańca Dance Crew Bydgoszcz
3. Monika Król, Szkoła Tańca Dance Crew Bydgoszcz

Disco Dance solo pow. 15
1. Natalia Czarnecka, Szkoła Tańca Dance Crew Bydgoszcz
2. Dominika Balewska, Szkoła Tańca Dance Crew Bydgoszcz

Disco Dance duety 9-11
1. Oskar Sajko, Natalia Bujalska, Szczecin
2. Zuzanna Rutkowska, Anna Skrzypczak, Akademia Tańca Bezuma Luboń
3. Aleksandra Piątek, Julia Lasak, New Dance School Luboń

Disco Dance duety 12-15
1. Gabriela Reformat, Alicja Filip, Akademia Tańca Bezuma Luboń
2. Oliwia Fagas, Zuzanna Jędrzejczak, Koniński Dom Kultury
3. Jagoda Piotrowska, Zuzanna Lazarek, Szkoła Tańca Dance Crew Bydgoszcz

Disco Dance duety pow. 15
1. Dominika Balewska, Zuzanna Kostyło, Szkoła Tańca Dance Crew Bydgoszcz
2. Agnieszka Burchard, Natalia Czarnecka, Szkoła Tańca Dance Crew Bydgoszcz

Do lat 8
1. Ev-Dance Kids, Gostyń
2. Pati Dance Junior New, Kwileckie Centrum Kultury i Edukacji
3. NDS Mini, New Dance School Luboń
wyróżnienie: Rebel Dance, Szczecin

Disco Dance mini formacje 9-11
1. Rebel Dance, Szczecin
2. Space, Koniński Dom Kultury
3. Szkoła Tańca Dance Crew Bydgoszcz

Disco Dance mini formacje pow. 15
1. Szkoła Tańca Dance Crew Bydgoszcz

Disco Dance formacje 9-11
1. Energy Kids, Akademia Tańca Bezuma Luboń
2. Mały Brooklyn, Chojnów

Disco Dance formacje pow. 15.
1. Szkoła Tańca Dance Crew Bydgoszcz
2. Energy Junior, Akademia Tańca Bezuma Luboń
Indywidualność taneczna: Oskar Sajko, Szczecin

Grand Prix w kategorii Disco Dance: Rebel Dance Szczecin

Inne formy tańca nowoczesnego nimi formacje 12-15
1. NDS Crew, New Dance School Luboń
2. Dance Force, Studio Tańca Vero Poznań

Inne formy tańca nowoczesnego nimi formacje pow. 15
1. Twerk!Up Crew, Born to Dance Swarzędz
2. Poezja, Poezja Kościan Szkoła Tańca

Inne formy tańca nowoczesnego formacje 9-11
1. Ev-Dance Plus, Gostyń
2. Pati Dance Junior, Kwileckie Centrum Kultury i Edukacji
    NDS Stars, New Dance School Luboń
3. Space 2, Koniński Dom Kultury

Inne formy tańca nowoczesnego formacje 12-15
1. Flex A, MDK Wrocław-Krzyki
2. Human Dance Juniorki, MDK Zduńska Wola
3. Brooklyn Junior, Chojnów

Inne formy tańca nowoczesnego formacje pow. 15
1. Szkoła Tańca Dance Crew Bydgoszcz
2. Poezja, Poezja Kościan Szkoła Tańca

Grand Prix w kategorii Inne formy tańca nowoczesnego: Ev-Dance Plus, Gostyń

Taniec współczesny mini formacje 9-11
1. Pati Dance Junior, Kwileckie Centrum Kultury i Edukacji
2. NDS Jazz One, New Dance School Luboń

Taniec współczesny mini formacje 12-15
1. Fuks Junior Team, Koniński Dom Kultury
2. NDS Jazz, New Dance School Luboń
3. Pati Dance, Kwileckie Centrum Kultury i Edukacji

Taniec współczesny mini formacje pow. 15
1. Homo Saltans, Gostyński Ośrodek Kultury Hutnik

Taniec współczesny formacje 9-11
1. Pati Dance Junior Mini, Kwileckie Centrum Kultury i Edukacji
2. No Name, Activus Taniec i Fitness Skórzewo
3. Poezja, Poezja Kościan Szkoła Tańca

Taniec współczesny formacje 12-15
1. Harmonic, Orange Fitness Klub Ewa Bartkowiak Środa Wielkopolska
2. Dreams, Akademia Tańca Bezuma Luboń
    Materia, MDK Zduńska Wola
3. Poezja, Poezja Kościan Szkoła Tańca

Taniec współczesny formacje 12-15
1. Wyszkowski Teatr Tańca
2. Time2Dance Jazz Company, Poznań
3. Noname Jazz Group, Egurrola Dance Studio Łódź
wyróżnienie: NDS Jazz, New Dance School Luboń

Grand Prix w kategorii Taniec współczesny: Wyszkowski Teatr Tańca

Hip hop solo 9-11
1. Aleksandra Bogacz, UKS Brawo Opalenica
2. Oskar Sobiegraj, Tito Dance Studio Mysłowice
3. Wiktoria Kuciak, KOK Beat Kościan
    Robert Krajewski, SRT Kontrast Poznań

Hip hop solo 12-15
1. Weronika Popiela, UKS Brawo Opalenica
2. Julia Dolacka, Fabryka Tańca Różańscy Kalisz
3. Julia Kossakowska, Szkoła Tańca i Ruchu Euforia Gniezno

Hip hop solo pow. 15
1. Julia Hildebrand, UKS Brawo Opalenica
2. Katarzyna Bogacz, UKS Brawo Opalenica
3. Sara Gajda, MOK Gniezno

Hip hop duety 9-11
1. Grzegorz Raj, Jakub Raj, DNA Dance Studio Łódź
2. Natasza Peryga, Oliwia Peryga, Szybiak Dance Studio Kowary
3. Borys Fabiszak, Anita Smolarz, Koniński Dom Kultury
   Jakub Daćkus, Robert Krajewski, SRT Kontrast Poznań

Hip hop duety 12-15
1. Nikola Grabowska, Daria Szuba, DNA Dance Studio Łódź
2. Michalina Pilżys, Agata Podbylska, DanceCOOL Luboń
3. Karolina Wypiór, Maksymiliana Zdzichowska, Szybiak Dance Studio Kowary

Hip hop duety pow. 15
1. Michał Bielski, Maciej Gieras, DNA Dance Studio Łódź
2. Julia Dolacka, Marek Różański, Fabryka Tańca Różańscy Kalisz
3. Dawid Kozioł, Kamil Olczyk, DNA Dance Studio Łódź

Hip hop mini formacje 9-11
1. From The Top Kids 2 Mini, Koniński Dom Kultury
2. Rebels Squad Kids, Fabryka Tańca Różańscy Kalisz
3. Freat Out Kids, SRT Kontrast Poznań
wyróżnienie: DanceCOOL Luboń

Hip hop mini formacje 12-15
1. Rebels Squad Junior, Fabryka Tańca Różańscy Kalisz
2. Szok, Ośrodek Kultury Środa Wielkopolska
3. Rebels Factory, Fabryka Tańca Różańscy Kalisz
   Freak Out Junior, SRT Kontrast Poznań

Hip hop mini formacje pow. 15.
1. Puls, Września
2. Sztrymy Gang, DNA Dance Studio Łódź
3. Power Of Dance, Centrum Fizjoterapii i Edukacji Poznań
wyróżnienie: Rebels Squad, Fabryka Tańca Różańscy Kalisz

Hip hop formacje 9-11
1. Okey Juniors, UKS Brawo Opalenica
2. Freak Out Kids, SRT Kontrast Poznań
3. From The Top Kids 2, Koniński Dom Kultury
    Dance Force Mini, Studio Tańca Vero Poznań

Hip hop formacje 12-15
1. Power Of Dance Junior, Centrum Fizjoterapii i Edukacji Poznań
2. Dance Cool, DanceCOOL Luboń
3. Freak Out Junior, SRT Kontrast Poznań
    Puls Junior, Września
wyróżnienie: TWT, Szkoła Tańca Born to Dance Poznań

Hip hop formacje pow. 15
1. Okey Souls, UKS Brawo Opalenica
2. Rebels Squad, Fabryka Tańca Różańscy Kalisz
3. From The Top Crew, Koniński Dom Kultury
wyróżnienie: Puls, Września
                   No Name, MOK Gniezno
Indywidualność taneczna: Marta Kaźmierska, Puls Września

Grand Prix w kategorii Hip hop: Puls, Września
Galeria zdjęć: Grand Prix Polski Dance Września 2016
grand prix polski dance Września, 2016, turniej, WOK, Hedrych.pl grand prix polski dance Września, 2016, turniej, WOK, Hedrych.pl grand prix polski dance Września, 2016, turniej, WOK, Hedrych.pl grand prix polski dance Września, 2016, turniej, WOK, Hedrych.pl

Powrót do listy

Kalendarz kulturalny

WrześniaTV

grand prix polski dance Września, 2016, turniej, WOK, Hedrych.pl

Reklama

  • 90ac40cd29e4539499ae6dd3c221a145
  • 6538f61ae6effea6b7db54f0c90d6705
  • 6edd65d5759d35c3b78d5d093c65138b

Kino Trójka

kino trójka
RepertuarCeny biletów
  • Koko smoko

    Koko smoko

    Gru zostaje zatrudniony przez tajną organizację, aby powstrzymać złą Scarlet Overkill, która u boku męża, wynalazcy Herba, planuje przejąć władzę nad światemMały Kokos planuje odnaleźć skradzioną we wsi cenną trawę ognistą i udowodnić rodzinie, że można na nim polegać.
    Daty wyświetlania:
    04.08 Wtorek 14:30
    05.08 Środa 14:30
    06.08 Czwartek 14:30
  • Ant-Man

    Ant-Man

    Oszust Scott Lang, wyposażony w kombinezon pozwalający na zmniejszanie się, pomaga swojemu mentorowi, Hankowi, zaplanować i wykonać skok, od którego zależą losy świata.
    Daty wyświetlania:
    04.08 Wtorek 16:15, 18:30
    05.08 Środa 16:15, 18:30
    06.08 Czwartek 16:15, 18:30
  • Magic Mike XXL

    Magic Mike XXL

    Gotowi zakończyć karierę członkowie Kings of Tampa postanawiają dać z wielkim rozmachem ostatni występ.
    Daty wyświetlania:
    04.08 Wtorek 20:45
    05.08 Środa 20:45
    06.08 Czwartek 20:45
Data3D normalny3D ulgowy2D normalny2D ulgowy3D grupowy*2D grupowy*
pt/sob/niedz20 zł18 zł16 zł14 zł14 zł10 zł
pon-czw18 zł16 zł14 zł12 zł14 zł10 zł
Cena zakupu okularów 3D: jednorazowego użytku - 4 zł

* bilety grupowe - od 15 osób

Reklama

Września365 na Facebook'u

Za treść postów, komentarzy oraz zdjęć administracja nie odpowiada. W przypadku naruszenia prawa, wszelkie zgromadzone dane o osobie łamiącej prawo, zostaną przekazane odpowiednim organom. Kopiowanie elementów graficznych oraz treści bez zgody autora zabronione.